Повернувшись, ви отримаєте Sticky Wilds, безкоштовні обертання і шанс виграти 4x Berzerkers з будь-яким вікінгом, який стане Wild і заблокований.

Влітку 2021 роки вже були відзначені воістину зоряні релізи від студії Yggdrasil, на чолі якої досі стояв всемогутній запуск Raptor Doublemax, який воістину підкорив індустрію, слідуючи по стопах інновацій Atlantean Gigarise, обидві гри хваляться своїм брендом. нова механіка взаємодії з гравцями, покликана залучити гравців в більш захоплюючий ігровий процес і дати їм ще більше можливостей для перемоги!

Ще в 2015 році епонімні вікінги Иггдрасиля зійшли з розуму. У наступному році вони стали «Берсерками». Потім, у 2018 році, ці психи потрапили в пекло.
На цей раз вікінги заточують сокири і відпрацьовують бойові кличі, щоб перезапустити класику 2016 року. Відкрийте бойову розмальовку для повнофункціональних Vikings go Berzerk Reloaded!

Випробувана і улюблена механіка Vikings go Berzerk з’являється разом з додаванням нових, свіжих функцій, розкиданих як в основній грі, так і в безкоштовних фріспінах. Не забуваючи про надпопулярних функцій Buy a Bonus і Gamble, де вас чекають ще більше маніакальних пільг.
Повертаючись до п’ятирічної класики, ви отримаєте Sticky Wilds під час безкоштовних обертань і шанс виграти 4x Berzerkers з будь-яким вікінгом, яка перевертає Berzerk в Sticky Wild. Вірний оригіналу, Fight Mode означає, що коли вони перетворюються в Берсерків, ці безумці завжди виграють свої бої.

Останні функції в цьому нестримному продовженні Reloaded включають Ragnarok Spins, які випадковим чином запускаються з 4x Berzerkers або в основній грі, або під час Free Spins, до 8x Multiplying Wilds, а також функції Buy Bonus і Gamble, в яких безплатні обертання можуть бути поліпшені до шляху до 7 безплатних обертань і 4x Berzerkers!
Перлиною цієї лютої корони є те, що гравці можуть виграти до 25000 разів більше за свою ставку, коли вони потрапляють на барабани з Norse Kings і Queen of Calamity в Vikings go Berzerk Reloaded!

Особливості гри

Ну, вікінги не запускалися б без безкоштовних обертань, а? Вибравши від трьох до п’яти символів безкоштовних обертань, гравці можуть активувати функцію безкоштовних обертань.

Що особливого тут, так це те, що безкоштовні обертання можуть мати до чотирьох рівнів, а третій і четвертий рівні доступні тільки через функцію Gamble. На кожному рівні гравці отримають сім безкоштовних обертань. Забирайте також свої бездепозитні бонуси за реєстрацію, що зроблять ваш виграш ще більшим, і не тільки у цій грі.
Крім того, за допомогою fourScatter гравці отримають один випадковий символ Berzerk, а за п’ять символів Scatter гравці отримають два випадкових символів Berzerk! Випадкові символи, які стають «берсерком», будуть автоматично перетворюватися в Sticky Wild протягом усього сеансу безкоштовних обертань.

Кожен високооплачуваний символ бореться після приземлення і має шанс стати Sticky Wild. Берсерки з високими доходами завжди перемагають у своїх сутичках. Всі символи Wild є липкими під час безкоштовних обертань, а Sticky Wilds мають шанс застосувати множник до наступного обертання після приземлення. Це театрально представлено як вогненна куля, випущена з пащі дракона, який вдарить символ і подвоїть множник в діапазоні від x1 до x2, від x4 до x8!

Безумовно, одна з особливостей гри, яка, швидше за все, порадує шанувальників франшизи Vikings, — гравець може отримати скриня зі скарбами тільки на п’ятому барабані і, зауважте, тільки в безкоштовних обертаннях. У скрині є безліч призів, від більшої кількості безкоштовних обертань, більшої кількості джокерів, додаткових Берсерк, а також додаткових обертань і диких бустерів, в яких дикі множники подвоюються за одне обертання.

Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Срок проверки reCAPTCHA истек. Перезагрузите страницу.