За інформацією обласного центру зайнятості, роботодавці Кіровоградщини офіційно зареєстрували потребу у вчителях закладу загальної середньої освіти.

У базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано понад 1613 вакантних посад. Нині навчальні  заклади області потребують 12 вчителів:

  • учитель закладу загальної середньої освіти – 11 вакансій;
  • учитель початкових класів закладу загальної середньої освіти – 1 вакансія.

Серед вакансій учитель закладу загальної середньої освіти – вчителі трудового навчання, фізичної культури, інформатики, математики, зарубіжної літератури та англійської мови.

Фахівці-педагоги затребувані у колишніх Знам’янському, Компаніївському, Світловодському районах та в місті Кропивницькому.

Роботодавці області готові платити вчителям від 3050 до 7100 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

За більш детальною інформацією слід звертатися до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Срок проверки reCAPTCHA истек. Перезагрузите страницу.