У Кропивницькому в готелі «Єлисаветград» запрацював перший легальний зал гральних автоматів. Заклад отримав відповідну ліцензію.

За інформацією, комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видала відповідну ліцензію ТОВ «Імперія азарту», а також дозвіл для розміщення залу в готелі.

Як відомо, згідно з законодавством, до закладу заборонений вхід особам віком до 21 року, а також людям у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння та зі зброєю. Щоб запобігти цьому, відвідувачів перевіряють на вході – зокрема, за допомогою металошукача ведуть перевірку на наявність зброї.

За інформацією адміністрації закладу, у залі заборонена відео та фото-зйомка. Для отримання карти клієнта закладу, необхідно пройти верифікацію.

«Після отримання карти клубу – адміністратор проводить коротку екскурсію та відводить до каси, де можна поповнити рахунок. Вражає те, що поповнити рахунок можна від 10 гривень. То ж навіть на мінімальну суму коштів можна розважитись. В закладі працює позмінно більш ніж 20 робітників. Офіційно влаштованих. Податок, з прибутку, одержаного від реалізації діяльності ігрового закладу направляється у державний та місцевий бюджет», — зазначають в адміністрації залу гральних автоматів.

Нагадаємо, що закон про проведення азартних ігор №2285-Д був прийнятий парламентом 14 липня 2020 року, а вже 11 серпня президент Володимир Зеленський підписав документ. Що важливо, 50% податку, одержаного від прибутку ігрових залів, йдуть до місцевих бюджетів.

Адреса закладу — вул.Соборна 1-а у готелі «Елисаветград»(ЦЕНТРАЛЬНА Копілка).

Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Срок проверки reCAPTCHA истек. Перезагрузите страницу.